1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hasta güvenliği, enfeksiyonlar ve hijyen

İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi (İBOM)’un öncelikli amacı, tıbbi uzmanlığı ile hasta iyiliği ve rahatıdır. Bu anlayış pandemi sürecinde de değişmemiştir. Bizi ziyaretiniz sırasında sizin iyi ve güvende olduğunuzdan emin olmak ve size yardımcı olmak birincil önceliğimizdir.

Pandemi süresince açık olduğumuz gibi, tam işleyişimize devam edeceğiz. Bunu, çalışanlarımızın profesyonel yaklaşımları ile, güvenlik ve emniyetten ödün vermeden başarmaktayız. Tüm personele gereksinimi olan koruyucu ekipmanlar sağlandığı gibi, ilave güvenlik eğitimleri ile de covid’den korunma yöntemleri öğretildi. Binaya giren herkez muntazam olarak izlenecek, ateş ölçümü yapılacak, yeni yüz maskesi verilecek ve el temizliği sağlanacaktır. Hassas ve canayakın personelimiz sizlere nezaket ve saygıyla yaklaşırken, güvende olduğunuzdan emin olmak isteyeceklerdir.

İBOM bünyesinde tıbbi ve cerrahi disiplinlerden son derece tecrübeli uzmanlar, fizyoterapistler, hemşireler, diyetisyenler ve psikologlar yar almaktadır. Bu ekip, mevcut olan en son ve en güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri ile sizin için en iyi olacak kişiselleşmiş sağlık hizmetini sunmak için yakın işbirliği içinde çalışır.

İBOM bir teknoloji platformu olduğu için, hastalarımız evlerinden ya da herhangi başka bir yerden, video konsültasyon ile uzman doktorlar ile görüşebilirler.

1
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?