1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Kalite standartları

İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi (İBOM)’nin güvenilirliği, hem ileri tıbbi uzmanlığı, hem de hastalarının sağlığına ve rahatına olan düşkünlüğünden gelmektedir. Tecrübeli tıbbi, cerrahi ve teknik ekibimiz ile hasta değerlendirme ve tedavileri üst düzey uzmanlar ve personel tarafından verilmektedir.

Hassas ve canayakın personelimizin hastalara, refakatçilere ve ziyaretçilere nezaket, saygı ve güven ile davranacağından emin olabilirsiniz. Tüm çalışanlarımız dost canlısıdır, sizlere yardımcı olacaklardır ve İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi’nin bir üyesi olmaktan gurur duyarlar.

İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi’ni özel yapan bir konu da, hastalara ekip olarak bakmalarıdır. Hastalar tanı için bir çok disiplin tarafından değerlendirilir ve hastalar için en uygun tedavi yöntemi birlikte seçilir. Tedavinin başarısını arttırmak ve hastalığın tekrar etmesini önlemek amacıyla ekibimiz, tedavi süresince sağladığı hizmeti, yaşam boyu destek ve acil durumlarda 7/24 ulaşılabilir olmak prensibiyle sürdürmektedir.

1
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?