1. Anasayfa
  2. Görüntülü Randevü

Online Doktor Görüşmesi

İstanbul Beyin ve Omurga Merkezi’ne gidemeyeceğiniz durumlarda bulunduğunuz yerden randevu alarak hekimlerimize online ulaşabilir, görüntülü görüşmenizi, kontrolünüzü yaptırabilir gerekli hallerde yapılması gereken tanı ve tetkik işlemlerinizi online öğrenerek tedavi sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Online doktor görüşmesi, doktor muayenesine yada tedavisine ihtiyaç duyan ancak kurumumuza gelemeyen yada gelmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir. Evinizden ya da iş yerinizden, randevu alarak hekimlerimiz ile online görüntülü görüşebilir, muayene, tanı ve tetkik hizmeti alabilirsiniz. Burada tüm tıbbi süreç, hastanın durumuna göre doktorlarımızın tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür.

Görüşme sonrasında doktorlarımızn tetkik istemesi durumunda, örnek alım işleminizi isterseniz ”Evde Sağlık Hizmeti” ekibimiz vasıtası ile bulunduğunuz yerde yaptırabilirsiniz. Online randevu sırasında doktorlarımız fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesine gelmenizi talep edebilir, fiziksel muayene organizasyonunuz İBOM çağrı merkezi tarafından organize edilir. Online doktor görüşmesi için İBOM-online uygulamamızdan dilediğiniz hekimimize başvuru yapabilirsiniz.

Online doktor görüşmesi için “Online Doktor Görüşme Formunu” eksiksiz doldurmanız ve iletmeniz yeterlidir.

  • Online görüşme talep ettiğiniz doktoru seçin.
  • Randevu formunda yer alan iletişim bilgilerinizi (isim, soyisim, doğum tarihi, telefon numarası, e-mail adresi) eksiksiz doldurun.
  • Bilgilerinizin bizlere ulaşması sonrasında çağrı merkezi yetkilimiz sizi arar, randevu bilgilerinizi teyit eder ve randevu işleminizi başlatır.
  • Ayrıca +90 501 000 42 66 numaralı çağrı merkezimizi de arayarak online doktor görüşmesi talep edebilirsiniz

Online Doktor Görüşme Formu

Form gönderildi.
Size en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

1
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?